Video bez hudby je jako třída bez žáků

Naše únorové setkání nese název „Video bez hudby je jako třída bez žáků“. Jde to, ale něco tomu prostě schází 🙂

Ve školním prostředí často tvoříme žákovská videa. V současné době již existuje mnoho možností, kde pro ně získat ten správný hudební podklad. Během workshopu si ukážeme některé z nich, ale povíme si také, jak získaný hudební podklad sestříhat, zpomalit, zrychlit a mnoho dalšího. Představíme si také možnost tvorby podcastu a storytellingu. To vše ve volně dostupném a jednoduchém programu.

Setkání je naplánováno přibližně na hodinu a představím některé žákovské práce (např. podcasty), které mohou sloužit jako inspirace do Vašich hodin, které zvládne téměř každý a které využijete bez ohledu na to, jaký předmět vyučujete.